Time outWellicht dat de meeste van jullie het al mee gekregen hebben maar ik ga a.s. zondag niet de Estafetteloop Vaals/Venlo lopen.
Vorige week zondag heb ik een keelontsteking gekregen die behoorlijk uit de hand liep. Dinsdag kon ik eigenlijk niets meer door mijn keel krijgen. Dus woensdag naar de KNO arts die me maar direct in een read more.. 12 uurs Estafette Den HaagHet is zover! Weer een estafette op het programma. Ditmaal in Den Haag en wel de 12 uurs Estafette van Haag Atletiek. Met 3 tiems doen we dit jaar mee. Allemaal weblogers uit het hele land. De tiems zoals ze zijn samengesteld:
Lightning Runners Ronald, Maarten, Falco, Koen, Jan, Juriaan
Driemtiem I Fred, Petra, Jaqueline, Dannielle, Hans, Maurice
Driemtiem II Tiny, Gert, Bjorn, Frank, Martine, en ik
Vroeg op dus want de Estafette begint om 09:00 uur. read more.. Shirts voor LombokOp Twitter heb ik vanavond een bericht geplaatst waar ik al aardig wat reactie’s op heb gekregen. “Shirts voor Lombok” , ik ga ervoor!
Zoals de meesten van jullie weten gaan wij deze zomer weer voor 5 weken naar Lombok, Indonesië. De locals aldaar zijn helemaal gek van bedrukte shirts. Of het nu katoen of functioneel read more.. DrukHet is druk hier in Huize Linders. Met klussen en het opstellen van een ondernemersplan. Het kwam mijn knieën dan ook goed uit om een paar dagen niet te lopen….
Zaterdag hebben we onze keuken aangepast. Op zich niet heel spectaculair maar toch. Een ander blad, achterwand en spoelbak geven de keuken nu een strakkere uitstraling. Zoals je read more.. ROPArun videoWat een gedoe zeg! Heeft Ike haar best gedaan om beelden vast te leggen van de aankomst en de afterpartyvan ROPArun Team238RTZN, lukt het mij maar niet er een video van te maken die op een website past. Of te lang, 21 minuten, of te groot, bijna 1 Gb, beperkingen genoeg bij Youtube of 123Video.
Enfin, read more.. NatWat een ongelooflijk baggerweer hebben we de laatste dagen. Koud is het niet echt maar het komt met bakken naar beneden. Vandaag viel het nog mee maar dat je na een duurloop van 2 uur kletsnat bent van de regen is een feit.
Vandaag dus weer 2 uur. Ik vertelde Tiny en Maria onderweg nog hoe read more.. CoachrNa een paar dagen met mijn laptop aan de gang te zijn geweest heb ik Windows 7 er prima op draaien. Nog wel een Beta versie maar véél beter dan Vista. Enig probleem, géén drivers voor mijn printer, een Canon Smartbase MPC200. Een oudje overigens. Maar het heeft me giga tijd gekost allemaal. Morgen ga read more.. Italian Job geklaardHet was even wennen maar vandaag weer eens een langere afstand gelopen dan de 2 km’s tijdens de ROPArun. Bijna 18 km, samen met Tiny, Maria en Harrie. Het ging prima ondanks de megaloop van afgelopen weekend. We zijn overigens 65ste geworden van de 273 teams!
Nu de ROPArun gelopen is, hebben mijn 78 gelopen km’s read more.. ROPARUN 2009Het feest is afgelopen! De ROPArun 2009 is gelopen. 3 onvergetelijke dagen en nachten met Team 238 RTZN zijn abrupt ge-eindigd. Het is dan ook chaos troef tussen mijn oren want hoe ga ik nu vertellen wat de ROPArun 2009 wérkelijk voor mij heeft betekent. Dat zal niet meevallen, …
Zaterdagochtend om 05:30 uur gaat de wekker. Bed uit, douchen, thee en op naar read more.. Verslag volgt laterWat een feest en wat een belevenis om erbij te hebben mogen zijn! De ROPArun 200g zit erop en dus ook voor Team 238 RTZN. Ik weet even niet waar te beginnen: foto’s, video gemaakt door Ike, verslag van de loop zelf, data van de run. De laatste dan maar, dat is het makkelijkst..
…en mijn read more..
|