Türk Lokumu: Türkiye'de Bir Ömür boyu bir tatil atın

Türk Lokumu: Türkiye'de Bir Ömür boyu bir tatil atın

Türk Lokumu: Türkiye'de Bir Ömür boyu bir tatil atın

Posted on Mar 13 2012 at 06:31:05 AM in Travel

Dünyanın en kültürel eşsiz tatil yerlerinden biri olarak, herhangi bir belirli kıta kampaTürkiye'nin aşağı pin zor. Bir taraftan, bu güçlü ve zengin Osmanlı mirası yılında Orta Doğu kökenleri ve halen yakalandı kökleri oluyor.Diğer taraftan, Türkiye kolaylığı ileAvrupa ve Asya arasındaki uçurum köprü bir şiddetle, modern, laik bir devlettir. Ancak,modern dünyaya bu ilginç ülkenin önemini değerlendirmek için tek gerçek yol ziyaret edecek - ve Türkiye'de herhangi bir tatil unutulmaz bir olması sağlanır.

Türkiye'nin farklı coğrafi bölgelerinde ülkeye bir ziyaret hepsi bir arada, dağ yürüyüşüve sahil tatil bir şehir molası dahil olabilir anlamına gelir. İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehri ile uçun ve verdiği muhteşem şehir manzarası, canlı bir sanat sahnesi ve heyecanlı bir kafe kültürü tanımak. Türkiye'nin çeşitli müze ve İstanbul Modern, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Türk ve İslam Eserleri Müzesi ve Pera Müzesi de dahil olmak üzere sanat galerileri, içeri alın.

Ya da, Türkiye'deki tatildeyken 1455 yılına kadar uzanmaktadır Kapalıçarşı,kaçırmayın ederken bazı değerli antika bulma ilgileniyorsanız. Tabii ki İstanbul için hiçbir gezisi Aya Sofya, 1453 yılında bir imparatorluk camiye dönüştürülmüş önceOrtaçağın en büyük Hıristiyan Katedrali biri olan muhteşem bir bina ziyaret etmeden tamamlanmış sayılmaz. Günümüzde, bu Ayasofya Müzesi olarak bilinir.

Ayrıca, Ankara'nın Türkiye'nin genellikle atlanan sermaye ziyaret emin olun. Daha küçük ve daha az kozmopolit İstanbul, Ankara birçok müze, önemli bir Roma arkeolojik alanlar ve otoparklar, bir dizi ev olmasına rağmen. Ayrıca, Ankara'da Türk Devlet Opera ve Balesi, Türk Devlet Tiyatrosu ve Türk Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası başta olmak üzere Türkiye'nin önde gelen sanat kuruluşlarının, ev sahipliği yapmaktadır.

Ve güneş eğlenceli sonra olduğunuz ise, "Türk Rivierası" üzerinde biraz zaman harcamak emin olun.Türk Rivierası, Türkiye'nin Antalya İl ve Muğla illeri belirtmek için kullanılan addır, ve turistler kumsalları ve pırıl pırıl mavi suları birkaç yüz kilometre sunar. Ve en çok ziyaret edilen - - destinasyonlarda eski balıkçı kasabaları, limanlar,anıt mezarlar ve kıyısında bulunan koyları bir dizi ile, Türk Rivierası ülkenin en güzellerinden biridir.

Tatilciler ile Türkiye'nin keşfedilen popülerliğinin bir sonucu olarak, kendi plaj tatil köyleri otel Adana bahçe ve dört kişinin yukarı doğru uyku alanı ile birlikte gelir, böylece özellikle kullanışlı gelebilir arkadaş veya aile büyük bir grup ile tatildeyken - böylece tüm zevk mümkün olacak konforu birlikte Türkiye'nin sihirli.

  Article Information
Author: lisaheader
Created: Mar 13 2012 at 06:31:05 AM
Updated: Mar 13 2012 at 06:31:05 AM
Category: Travel
Language: Turkish

  Share
Stumbleupon
Digg
Delicious
Reddit
© 2006-2017 OnToplist.com, All Rights Reserved